Image and video hosting by TinyPic

Od prvog casa zivota svog Od trena kada sam ugled`o dan u glavi se mojoj misao javlja Da zivim za Partizan Na kraju sveta da igra Partizan On nikada nece ostati sam I svako ce od nas ponosno reci Za njega zivot cu da dam ***RACUNAJTE NA NAS

09.04.2008.

RUKOVODSTVO KLUBA

RUKOVODSTVO
  Tomislav Karadžić
  Predsednik FK Partizan
  Tomislav Karadžić rođen je 10.02.1939.
Gimnaziju završio u Beogradu. Diplomirao je na Ekonomskom fakultetu u Subotici, a završio je i prvi stepen Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu.

Radna biografija:
Od februara 1968.g. do marta 1974.g. - Radna organizacija "Jugokoža" Subotica, komercijalni direktor
Od marta 1974.g. do decembra 1979.g. - Konfekcija "Željezničar" Subotica, generalni direktor
Od decembra 1979. do jula 1985.g. IMK "29.Novembar" Subotica, generalni direktor Od aprila 1985.god do april 1989.god.- SOUR "AGROS", generalni direktor
Od decembra 1989.god: Vlasnik privatnog preduzeća "Gloria" Subotica
8 godina predsednik - "Fonda za izvoz"
Proglašen za menadžera 2007. godine - Privredna komora Vojvodine
Radne obaveze vezane za sport:
15 godina Predsednik Fudbalskog saveza Vojvodine
U 2 mandata zamenik Predsednika FSSCG
U više navrata potpredsednik FSS
Dva puta predsednik FK Spartak 80 - tih godina

Oženjen je suprugom Đinom, ima troje dece, i petoro unučadi.
 
  Gordan Petrić
  Generalni sekretar
  Rođen 30 jula 1969. u Beogradu.

Karijeru započeo u OFK Beogradu (1985 - 1988)
Za Partizan odigrao 254 meča i postigao 12 golova (1988-1993)
Za Dandi United (Škotska) odigrao 96 mečeva i postigao 4 gola
Za Glasgow Rangers (Škotska) odigrao 150 mečeva i postigao 9 golova
Za Crystal Palace (Engleska)odigrao 28 mečeva i postigao 1 gol
Za Heart of Midlothian F.C. (Škotska) odigrao 120 mečeva i postigao 7 golova

Sa Partizanom osvojio 1 titulu šampiona i 2 kupa Jugoslavije.
Sa Dandi united-om osvojio Kup Škotske.
Sa Glasgow Rangers-om osvojio 3 titule šampiona i 4 kupa.
Bio je član čuvene "čileanske " generacije , koja je 1987. osvojila Svetsko prvenstvo.
 
  Ivan Tomić
  Sportski direktor
  Rođen 1.januara 1976. u Beogradu.

Karijeru započeo u Radničkom (Novi Beograd) (1985 -1993)
Za Partizan odigrao 332 meča i postigao 66 golova (1993-1998, 2004-2006) i tokom sezone 1997/98 nosio kapitensku traku
Za AS Romu (Italija) odigrao 27 mečeva (1998-2000, 2001-2003)
Za Deportivo Alaves (Španija) odigrao 48 mečeva i postigao 5 golova (2000-2001, 2002-2003)
Igrao jednu polusezonu i za Rayo Vallecano (Španije)
Za A reprezentaciju Jugoslavije odigrao 5 utakmica
Za U-21 reprezentaciju odigrao 12 utakmica i postigao 5 golova
Za U-18 reprezentaciju Jugoslavije odigrao 14 mečeva i postigao 1 gol

Igrao u finalu kupa UEFA 2000/01 sa Alavesom protiv Liverpula - 4:5
Osvojio sa Partizanom 4 titule šampiona i 2 kupa Jugoslavije.
 
  Slaviša Jokanović
  Šef stručnog štaba
  Rodjen 16.8.1968. Novi Sad.

Karijeru je počeo u pionirima FK Novi Sad na Detelinari, da bi kasnije prešao u Vojvodinu, za koju je igrao do 1990. godine, i sa kojom je bio šampion SFRJ za 1988/89. godinu. Sledeće 1990. godine prelazi u Partizan, gde nastupa do 1993. godine. Za Partizan je odigrao 138 utakmica i postigao 74 gola, a osvojio je titulu šampiona (1992/93.) i kup Jugoslavije (1992.). Godine 1993. prelazi u španski Oviedo i tu ostaje do 1995. godine. Sledeće četiri godine provodi na Tenerifima u istoimenom španskom primeraligašu, a sezone 1999. i 2000. provodi u Deportivo La Korunji. Sledi odlazak na ostrvo u Čelzi (2000-02.), a igračku karijeru završava u Siudad Mursiji (2003/04.).

Za reprezentaciju Jugoslavije nastupio je 64 puta i postigao 10 golova, što je osmo mesto svih vremena po broju odigranih utakmica za nacionalni tim. Završio je trenersku školu u Beogradu.
 
  Stojanče Ristevski
  Pomoćnik generalnog sekretara
  Rodjen 31.03.1945.
Na funkciji pomoćnika generalnog sekretara nalazi se neprekidno od 01.07. 1989. godine , do danas.
 
UPRAVNI ODBOR
predsednik, Tomislav Karadžić
potpredsednik Dragoljub Vukadinović, predsednik Holdinga "Metalac" G. Milanovac
potpredsednik Rasim Ljajić, Ministar za rad i socijalna pitanja u Vladi Srbije
potpredsednik Mile Jovičić, diplomirani pravnik, većinski suvlasnik i generalni direktor "Topola komerc"
potpredsednik Dragan Đurić, vlasnik i predsednik kompanije "Zekstra"
Zatezalo Ratko, generalni direktor i suvlasnik firme "Petrobart - Avia"
Radovanović Bojan, pomoćnik direktora preduzeća "Dipos"
Miroslav Ateljević, vlasnik i direktor firme "Akmer - M." Švajcarska
Predrag Đurović, diplomirani pravnik i, suvlasnik i predsednik UO "Žitopromet" Senta i trgovine "Senta Promet"
Dušan Stupar, većinski vlasnik holdinga "Univerzal" Beograd
Predrag Petričević, generalni direktor i vlasnik "SMB - gradnja"
Radule Karadžić, generalni direktor i vlasnik "Kemoimpex"
Mitar Nikolić, vlasnik i direktor "Tehnokopa" Subotica
Radovan Draškić, generalni direktor JKP "Zelenilo" Beograd
Ratimir Babić
Duško Jovanović, generalni direktor "Sava Reosiguranje" Beograd
Žemberi Janoš, vlasnik "Sat-Trakt Telecomunications" Beograd
NADZORNI ODBOR FUDBALSKOG KLUBA PARTIZAN
Dušan Pavlović, predsednik, predsednik UO "Vojvodina put"
Dragan Penezić, potpredsednik, pomoćnik ministra trgovine u Vladi Srbije
Miloš Marković, generalni sekretar FSB
Milutin Šoškić, bivši as FK Partizan
Živojin Janjić, generalni direktor i vlasnik firme "Razvoj Janjić" Subotica

***°°°Gambler°°°***Partizan°°°***Belgrade
<< 04/2008 >>
nedponutosricetpetsub
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Tabela

LISTA STRELACA
1 Diarra 12
2 Milijaš 10
3 Simić 9

Reklame
Provjerite zasto smo najbolji

Blog najbolje radi sa!
Spreadfirefox Affiliate Button


Želite zaraditi na internetu ???
NeoBux je jedna PTC stranica koja vam nudi zaradu?
Kliknite na banner ispod i registrujte se =)


Za više informacija o NeoBux kao i ostalim sistemima zarade kliknite na link ispod!
Najbolje Stranice za zaradu novca!
Zaradi Online!

FC Partizan

LINKOVI

FAVORITI

BROJAČ POSJETA
66617

Powered by Blogger.ba

Sign by Dealighted - Coupons and Deals